Bazény s přelivem deluxe

Bazény s přelivem deluxe

Bazény s přelivem mají luxusní design a patří k nejmodernějším typům bazénů. Hladina vody sahá až po horní okraj bazénu a tvoří tak s okolím souvislou plochu. Voda je odváděna do přelivového žlábku, který je po obvodu celého bazénu. Bazény s přelivem umožňují dokonalejší čištění vody. Případné nečistoty jsou ihned odváděny přes přelivový žlábek, nezůstávají na hladině. Díky tomu, že voda sahá až po okraj bazénu, netvoří se na stěnách bazénu „linka“, jako je tomu u skimmerových bazénů.

Varianta deluxe

je dodávána včetně kompletní technologie filtrace vody. Technologie spolu s bazénem tvoří kompaktní celek. Veškeré technologické díly a příslušenství jsou dohromady propojeny s bazénem už ve výrobě. Tato varianta znamená pro zákazníka zkrácení doby výstavby bazénu a hlavně finanční úsporu při stavební přípravě, která je nutná pro osazení bazénu do
terénu.

Varianty bazénů s přelivem deluxe

Bazén s hranatými rohy
nákres hranatý bazén s přelivem deluxe
Bazén s kulatými rohy
nákres zaoblený bazén s přelivem deluxe

 

a další varianty dle Vašeho výběru

Standardní barvy:

Světle modrá
Bílá
Šedá
bazén barva šedá
Blankytně modrá
bazén barva blankytně modrá
Ocelově modrá
bazén barva ocelově modrá
Tyrkysová
bazén barva tyrkysová
Písková
bazén barva písková

Schodiště:

Schodiště lze umístit do kteréhokoliv rohu bazénu.
Schodiště může být:

Kulaté
schodiště do bazénu zaoblené
Rovné
schodiště do bazénu rovné přímé
Kulaté s lavicí
schodiště do bazénu zaoblené s lavicí
Rovné s lavicí
schodiště do bazénu podélné s lavicí
Podélné
schodiště do bazénu podélné
Románské
schodiště do bazénu románské

Použitý materiál:

Bazény jsou vyráběny ze speciálního plastu polystone německé výroby technologií polyfuzního svařování plastu. Tloušťka plastu 6 nebo 8 mm. Materiál má vynikající vlastnosti, je odolný proti mrazu a má vysokou barevnou stálost. Bazény jsou standardně vybaveny pískovou filtrací a čerpadlem.

Příslušenství:

  • Osvětlení

bazénu doporučujeme pořídit také podvodní osvětlení. Při koupání v podvečer a v noci jej jistě oceníte. Vstup do prosvíceného bazénu bude příjemný a osvětlený bazén bude krásným doplňkem Vaší zahrady.

  • Tepelné čerpadlo

Pokud neuvažujete o koupi zastřešení bazénu, doporučujeme pro ohřev vody využít tepelné čerpadlo. Typ použitého čerpadla je volen podle velikosti bazénu. Výhodou tepelného čerpadla je jednoduchá montáž a vysoká účinnost.

  • Protiproud

Pokud chcete Váš bazén využívat opravdu naplno, pořiďte si výkonný protiproud. Ideální délka bazénu s protiproudem je 5 m a více, při plavání je totiž nutné být od trysky protiproudu ve vzdálenosti cca 1 m, což by Vám kratší bazén neumožňoval.

  • Slaná voda

Pokud chcete mít vlastní bazén a být bez starostí s údržbou bazénové vody, zvolte způsob údržby pomocí solonizační jednotky. Tento způsob údržby vody je navíc velmi přívětivý k alergikům, kterým může úprava vody klasickým způsobem, pomocí chlorových tablet, vadit.

  • Zastřešení

Pokud si u nás pořídíte současně bazén se zastřešením, poskytneme Vám speciální „setovou cenu“. Zastřešení Vám výrazně prodlouží koupací sezónu a sníží spotřebu chemických přípravků při údržbě vody. Teplota vody v bazénu se výrazně nesníží ani v noci ani v případě déletrvajícího špatného počasí. V případě slunečného počasí lze jednotlivé segmenty zastřešení bazénu snadno odsunout za bazén. Podívejte se na naši nabídku bazénových zastřešení.

Back to top