Bazény se skimmerem

Bázeny se skimmerem

Bazény se skimmerem patří mezi nejoblíbenější typy bazénů. Vyznačují se jednoduchou obsluhou, nenáročnou stavební připraveností, maximální spolehlivostí a přijatelnou cenou. Hladina vody u těchto bazénů je 10 – 15 cm pod horní hranou bazénu.

Varianty bazénů se skimmerem

Bazén s hranatými rohy
nákres hranatý bazén se skimmerem
Bazén s kulatými rohy
nákres zaoblený bazén se skimmerem

Vnitřní rozměry v metrech (ŠxDxH):

  • 3 x 5 x 1,5
  • 3 x 6 x 1,5
  • 3,5 x 7 x 1,5
  • 4 x 8 x 1,5

a další varianty dle Vašeho výběru

 

Standardní barvy:

Světle modrá
Bílá
Šedá
bazén barva šedá

Schodiště:

Schodiště lze umístit do kteréhokoliv rohu bazénu.
Schodiště může být:

Kulaté
schodiště do bazénu zaoblené
Rovné
schodiště do bazénu rovné přímé
Kulaté s lavicí
schodiště do bazénu zaoblené s lavicí
Rovné s lavicí
schodiště do bazénu podélné s lavicí
Podélné
schodiště do bazénu podélné
Románské
schodiště do bazénu románské

Použitý materiál:

Bazény jsou vyráběny ze speciálního plastu polystone německé výroby technologií polyfuzního svařování plastu. Tloušťka plastu 6 nebo 8 mm. Materiál má vynikající vlastnosti, je odolný proti mrazu a má vysokou barevnou stálost. Bazény jsou standardně vybaveny pískovou filtrací a čerpadlem.

Příslušenství:

  • Osvětlení

bazénu doporučujeme pořídit také podvodní osvětlení. Při koupání v podvečer a v noci jej jistě oceníte. Vstup do prosvíceného bazénu bude příjemný a osvětlený bazén bude krásným doplňkem Vaší zahrady.

  • Tepelné čerpadlo

Pokud neuvažujete o koupi  zastřešení bazénu, doporučujeme pro ohřev vody využít tepelné čerpadlo. Typ použitého čerpadla je volen podle velikosti bazénu. Výhodou tepelného čerpadla je jednoduchá montáž a vysoká účinnost.

  • Protiproud

Pokud chcete Váš bazén využívat opravdu naplno, pořiďte si výkonný protiproud. Ideální délka bazénu s protiproudem je 5 m a více, při plavání je totiž nutné být od trysky protiproudu ve vzdálenosti cca 1 m, což by Vám kratší bazén neumožňoval.

  • Slaná voda

Pokud chcete mít vlastní bazén a být bez starostí s údržbou bazénové vody, zvolte způsob údržby pomocí solonizační jednotky. Tento způsob údržby vody je navíc velmi přívětivý k alergikům, kterým může úprava vody klasickým způsobem, pomocí chlorových tablet, vadit.

  • Zastřešení

Pokud si u nás pořídíte současně bazén se zastřešením, poskytneme Vám speciální „setovou cenu“. Zakrytí bazénu pomocí posuvného zastřešení Vám výrazně prodlouží koupací sezónu a sníží spotřebu chemických přípravků při údržbě vody. Teplota vody v bazénu se výrazně nesníží ani v noci ani v případě déletrvajícího špatného počasí. V případě slunečného počasí lze jednotlivé segmenty zastřešení bazénu snadno odsunout za bazén. Podívejte se na naši nabídku bazénových zastřešení.

Back to top