Nízké zastřešení bazénu

Nízké zastřešení bazénu: Vlastnosti, výhody a modely

Pokud máte bazén blízko domu nebo terasy a potřebujete, aby vám zastřešení nepřekáželo ve výhledu, zvažte pořízení nízkého zastřešení bazénu. Zastřešení s menší výškou sice není podchozí, ale stále nabízí většinu výhod posuvného bazénového krytu. Umožňuje pohodlné koupaní, a i když je kryt zcela zatažený, necítíte se uvnitř bazénu stísněně.

Naše modely nízkého zastřešení RELAX, PRAKTIK a HARMONIE mají výšku nastavenou optimálně tak, aby se i pod zataženým zastřešením dalo v bazénu koupat. Liší se tvarem a použitou výplní. Standardně jsou typy RELAX a PRAKTIK vyráběny s použitím 10mm dutinkového polykarbonátu a typ HARMONIE s průhlednou výplní. Průhlednou výplň však lze za příplatek použít i u typů RELAX a PRAKTIK.

Model RELAX je příkladem nízkého obloukového zastřešení. Díky své konstrukci a elegantnímu designu působí v zahradě velmi decentně.

Nízké zastřešení bazénu Relax v zahradě

Nízké obloukové zastřešení bazénu Relax


Nízké zastřešení bazénu Relax u roubené chalupy

Nízké obloukové zastřešení bazénu Relax

Luxusní typ zastřešení bazénu PRAKTIK dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Jedná se o nízké zastřešení se dvěma šikminami, které se může stát elegantním a diskrétním doplňkem každé zahrady. Tento typ lze vyrobit ve velmi nízké variantě již od výšky 60 cm.

Velmi nízké zastřešení bazénu Praktik s čirými výplněmi

Luxusní typ nízkého zastřešení bazénu Praktik


Nízké zastřešení bazénu Praktik na vydlážděné terase

Luxusní typ nízkého zastřešení bazénu Praktik

Dále je vhodným modelem typ HARMONIE, který má lomený tvar bez spojujícího profilu. Navíc je vyroben z průhledného materiálu (kompaktní polykarbonát o síle 4 mm s oboustranným UV), a díky této kombinaci působí velmi elegantně a vzdušně.

Nízké zastřešení bazénu Harmonie bez bočního spojovacího profilu, Kněždub

Nízké zastřešení bazénu Harmonie

 

Chcete znát orientační cenu zastřešení na váš bazén?

Rádi vám připravíme kalkulaci.

Back to top