Cena posuvného zastřešení bazénu

5 faktorů, které ovlivňují cenu posuvného zastřešení bazénu

1. Délka a šířka bazénu

Kolik bude stát zastřešení na váš bazén v prvé řadě ovlivňuje velikost vašeho bazénu, jeho délka, která udává, kolik segmentů musí zastřešení mít, a dále šířka bazénu. Délku a šířku bazénu je nutné brát včetně lemu (tzn. vnější rozměry). Výjimkou je případ, kdy chce mít zákazník umístěny kolejnice pro zastřešení přímo na lemu bazénu.

2. Model bazénového zastřešení

Cena zastřešení dále závisí na typu zvoleného zastřešení – tvaru a výšce konstrukce a segmentů. Finančně nejvýhodnější je obloukový typ VEGAS (cena od 55 500 Kč). Pokud zákazník vyžaduje co nejnižší zastřešení, může zvolit nízký typ PRAKTIK nebo RELAX. V případě požadavku na podchozí zastřešení nabízíme typ LAGUNA nebo GOLD.

3. Barevné provedení konstrukce a výplně

Koncovou cenu ovlivňuje také barevné provedení zastřešení. V základní ceně zastřešení je počítáno s povrchovou úpravou stříbrný elox. Pokud chce zákazník jinou barvu profilů, může si za příplatek vybrat z téměř 200 různých barev dle vzorníku RAL. Stejně tak je možné změnit standardní barvu výplně z čiré na kouřovou nebo světle modrou. Přečtěte si více o materiálech používaných k výrobě bazénového zastřešení.

Zastřešení bazénu Relax, Žádovice

Místo základní úpravy stříbrný elox si může zákazník vybrat z více než 200 barev RAL.

4. Prostor za bazénem pro odsunutí zastřešení

Dalším faktorem ovlivňujícím cenu zastřešení je, zda má zákazník prostor za bazénem na odsunutí celého zastřešení. V případě, že ano, instalují se kolejnice za bazénem v takové délce, aby zákazník mohl odsunout celé zastřešení mimo bazén a pokud je to možné, zůstal ještě volný prostor pro průchod mezi koncem bazénu a odsunutým zastřešením. Pokud však zákazník za bazénem prostor nemá, je nutné vyrobit tzv. výklopnou klapku, aby čelo, které zůstává nad bazénem nepřekáželo a nebylo nebezpečné pro osoby koupající se v bazénu.

Obloukové zastřešení bazénu Vegas prodloužené, Svitávka

Pokud nelze zastřešení odsunout za bazén, opatří se výklopnou klapkou.

5. Příslušenství, doplňky a úpravy na míru

Dále je možné k zastřešení bazénu přiobjednat doplňky a nadstandardní úpravy, které výslednou cenu také ovlivní. Jedná se například o uzamykatelné aretace jednotlivých segmentů, bezprahové dveře, na míru upravená výška zastřešení apod. Standardní součásti našich zastřešení najdete v sekci Užitečné informace.

Nejlevněji pořídíte zastřešení na bazén mimo sezónu, kdy nabízíme akční ceny. Sledujte naše aktuality, ať vám neunikne výhodná nabídka.

 

Chcete znát orientační cenu zastřešení pro váš bazén? Pošlete nám nezávaznou poptávku.

Back to top